PLAST BOX (GENERAL)

Allrestaurants - PLAST BOX  - Slupsk, POLAND

Address: Lutosławskiego 17a, 76-200 Slupsk, POLAND
Phone: +48598400880 Mobile: * Fax: *
Website: http://opakowania.plast-box.com/ Email: *

Różnorodność oferowanego przez Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. asortymentu pozwala każdemu klientowi spółki, tak już współpracującemu, jak i potencjalnemu na znalezienie opakowania, najlepszego do jego produktu.

Szerokie spektrum wiader, produkowanych przez naszą fabrykę, w połączeniu z wielorakością pojemności i modeli pozwala traktować je jako opakowania uniwersalne do stosowania tak w branży chemicznej (opakowania do farb, lakierów, tynków, mas bitumicznych, asfaltowych i żywicznych, mas tynkarskich, proszków, środków czystości i innych artykułów chemii gospodarczej) jak i w branży spożywczej (opakowania do mączek i suchych mas spożywczych, przypraw, sałatek, surówek, przetworów owocowo- warzywnych, kiszonych ogórków, kapusty kiszonej, przetworów mlecznych, ryb i przetworów rybnych, majonezu, ketchupu, popcornu, orzeszków, chipsów i innych artykułów spożywczych).

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy.

Allrestaurants - PLAST BOX  - Slupsk, POLAND Allrestaurants - PLAST BOX  - Slupsk, POLAND Allrestaurants - PLAST BOX  - Slupsk, POLAND Allrestaurants - PLAST BOX  - Slupsk, POLAND Allrestaurants - PLAST BOX  - Slupsk, POLAND
x
X